Tribuna/Легка атлетика/Блоги/Crazy=genius/🥇 Тотальна домінація Магучіх: українка виграла всі топові турніри року в стрибках у висоту

А фінал «Діамантової ліги» – ще й з рекордом сезону.

Блог — Crazy=genius
18 вересня, 10:45
8

Ярослава Магучіх закрила легкоатлетичний сезон на топрівні перемогою у фіналі «Діамантової ліги». Захистила трофей та повторила свій минулорічний успіх.

Також Ярослава оновила рекорд сезону – 2,03 метри. Серйозну боротьбу Магучіх нав'язала австралійка Нікола Оліслагерс, яка також стрибнула на 2,03 м. Але поступилася українці за якістю виконання спроб.

В американському Юджині Магучіх підтвердила статус королеви передолімпійського сезону в стрибках у висоті. Уродженка Дніпра виграла абсолютно всі найпрестижніші трофеї сезону.

Чемпіонат Європи в приміщенні

Стартувала Магучіх переможну ходу у турецькому Стамбулі – взяла планку 1,98 м та встала на п'єдестал ЧЄ у приміщенні зі ще однією українкою Катериною Табашник.

Європейські ігри

В рамках Європейських ігор, що пройшли в Польщі, відбувся й командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Україна через пропуск минулорічного турніру змагалася у другому дивізіоні – Магучіх стрибала у групі зі слабшими суперницями.

Проте й з пулу дивізіону А до українки ніхто не дотягнувся – Ярослава взяла золото із результатом 1,97 м.

Чемпіонат світу

Магучіх здобула золото ЧС у стрибках у висоту з результатом 2,01 м. І ця перемога стала першою за 10 років для України на світовій першості з легкої атлетики. І першою для Ярослави на ЧС.

Фінал «Діамантової ліги»

Крапку Ярослава поставила у головному івенті найпрестижніших комерційних змагань у легкій атлетиці. 2,03 м – рекорд сезону. Попереду олімпійський рік.