Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Литовець Каріняускас, який показав язика Остіну Рівзу під час матчу, не зупинився лише на цьому. Потролив США у роздягальні вже після перемоги
Відео

Насолоджується перемогою на повну 🤪

Блог — Rim Protection
3 вересня, 22:00

Збірна Литви перемогла США (110:104), завдавши зірковій команді Стіва Керра першої поразки на ЧС-2023. Таким чином литовці гарантували собі перше місце у групі другого раунду та зустрінуться зі збірною Сербії у чвертьфіналі.

Хайлайт матчу і всього ігрового дня несподівано організував литовський баскетболіст Вайдас Каріняускас. Під час матчу він показав язика баскетболістові збірної США Остіну Рівзу.

А фотографи на ЧС зуміли спіймати цей кадр ще й на фото, яке миттєво розлетілося мережею, та яким ледь не усі можливі пабліки та ЗМІ оголосили підсумковий результат матчу.

Та самому Каріняускасу цього виявилося недостатньо. І він потролив збірну США ще й після перемоги – одягнув кепку з написом «USA» та святкував у ній перемогу над американцями.

Вайдас Каріняускас став найефективнішим гравцем матчу проти США. За трохи більше ніж 17 хвилин він набрав 15 очок, зробив 4 підбирання та віддав 2 асисти.