Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Калеб Мартін жорстко сфолив на Джейсоні Тейтумі за хвилину до кінця матчу
Відео

Калеб Мартін жорстко сфолив на Джейсоні Тейтумі за хвилину до кінця матчу

Одразу після цього трапилася сутичка між гравцями.

Блог — Rim Protection
Автор — DRose
22 квітня, 00:09
1

Джейсон Тейтум жорстко впав на паркет після грубого фолу Калеба Мартіна.

Інцидент трапився за хвилину до кінця першого матчу серії плей-оф між «Бостоном» та «Маямі», який закінчився з рахунком 114:94. Під час боротьби за підбір Мартін збив з ніг Тейтума, після чого він жорстко впав на спину.

Колишній гравець «Селтікс», нині експерт Брайан Скалабріні звинуватив «Хіт» у спробі завдати травми лідеру команди з Бостона.

«Ерік Споельстра взяв тайм-аут за 1:30 до кінця при відставанні у 16 очок, і за 30 секунд стався цей момент. Мені здається це підозрілим», – сказав Скалабріні.

Джейлен Браун заступився за партнера по команді і відштовхнув Мартіна, який простяг руку Тейтуму, що лежав на паркеті. В результаті сутички Браун та Мартін отримали технічні фоли.