Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Здається, ми знаємо, хто виграє АПЛ наступного року. Знайшли цікаву закономірність, яку довершило... чемпіонство «Денвера» в НБА

Епічна серія збігів.

Блог — Rim Protection
13 червня, 16:15

«Денвер» переміг «Маямі» у фіналі НБА (4-1) та вперше у своїй історії став чемпіоном.

Після перемоги «Наггетс» у головній баскетбольній лізі планети, користувачі в мережі миттєво знайшли закономірність, яка може потішити фанатів одного футбольного клубу з Лондона.

Уся справа в тому, що за останні два роки команди, що належать холдинговій компанії Kroenke Sports & Entertainment, власником якої є американський бізнесмен Стен Кронке, досягають найвищих результатів у своїх змаганнях у спорті.

2022 рік – «Лос-Анджелес Ремз», команда з американського футболу, що грає в НФЛ, виграла Супербоул.

2022 рік – «Колорадо Евеланш», хокейна команда, виграла Кубок Стенлі.

2022 рік – «Колорадо Маммот», команда з лакросу, стала чемпіоном Національної Ліги Лакросу.

2023 рік – «Денвер Наггетс» став чемпіоном НБА.

Стен Кронке також є власником лондонського «Арсенала», що виступає в АПЛ, а з наступного сезону ще й повернеться до виступів у Лізі чемпіонів. Навіть фанати клубу вже жартують про те, що із такою закономірністю, хоча б один із турнірів підкориться «Арсеналу» в наступному сезоні.