Всі новини

Беленюк вийшов до бронзового фіналу на ЧС з греко-римської боротьби

24 вересня, 18:36
2

Олімпійський чемпіон та народний депутат Жан Беленюк вийшов до бронзового фіналу на чемпіонаті світу-2023 з греко-римської боротьби у Белграді.

У втішних сутичках Беленюк переміг Тоні Метсомекі з Фінляндії (5:1) та Жалгасбая Бердимуратова з Узбекистану (5:3).

У поєдинку за бронзу українець зустрінеться з Нурсултаном Турсиновим з Казахстану. Зустріч відбудеться сьогодні, 24 вересня.

Беленюк виступає у ваговій категорії до 87 кг. Жан в 1/8 фіналу програв лідеру посіву Алі Дженгізу з Туреччини. Дженгіз вийшов до фіналу змагань, тому українець отримав шанс поборотися за бронзу турніру.

Нагадаємо, що на рахунку Беленюка золото та срібло Олімпіади, а також 4 нагороди ЧС – 2 золота, срібло та бронза.

Ще один українець Олександр Грушин зазнав поразки у втішних сутичках. Він виступає у вазі до 63 кг.