Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/НХЛ: Бостон проходять у наступний раунд.

НХЛ: Бостон проходять у наступний раунд.

Автор — Olegolas
5 травня, 09:15

У вирішальному сьомому матчі проти Торонто Мейпл Ліфс сезон для Бостон Брюїнз опинився під загрозою, а їхній головний снайпер Девід Пастрнак переживав спад результативності. Тренер Джим Монтгомері відверто закликав Пастрнака показати більше у цьому матчі.

Це допомогло Пастрнаку відновити свою найкращу гру у потрібний момент. За 1:54 овертайму він забив переможну шайбу, скориставшись передачею Хампуса Ліндгольма, і Брюїнз здобули перемогу 2:1, вибивши Мейпл Ліфс з плей-оф. Пастрнак сказав, що тренер намагався вивести на пік кожного гравця і очікував від нього більшого.

Джеремі Свейман відбив 30 ударів, а Ліндгольм зрівняв рахунок наприкінці третього періоду. Це допомогло Брюїнз уникнути другої поспіль поразки у першому раунді після того, як вони вели 3-1. Вони здолали принципових суперників Мейпл Ліфс у сьомому матчі першого раунду плей-оф утретє за останні сім років.

Монтгомері назвав цю гру найкращою для Брюїнз у серії та можливістю стати тією силою, яка вирішить долю протистояння. У наступному раунді Бостон зустрінеться з Флоридою, яка минулого року несподівано вибила їх після семи матчів, зруйнувавши сезон рекордсмена НХЛ за перемогами та очками.

Для Торонто це шоста поспіль поразка у вирішальних сьомих матчах від 2013 року. Усі чотири виїзні сьомі матчі вони програли у Бостоні.