Всі новини

Терлюга виграла бронзу ЧС з карате – суперниця з Ірану не вийшла на поєдинок через травму

28 жовтня, 17:53
2

Анжеліка Терлюга стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з карате, що проходить у Будапешті.

У поєдинку за 3-тє місце у ваговій категорії до 55 кг українка мала зустрітися з представницею Ірану Фатеме Саадаті, однак суперниця не вийшла на бій через травму.

Ця медаль стала першою для Анжеліки на рівні ЧС.

Нагадаємо, Терлюга поступилася у півфіналі Івет Горановій через те, що судді призначили проведення повторної сутички з часу 1:17 після протесту болгарської делегації, яка помітила, що на табло не йшов відлік часу. Спершу бій завершився з рахунком 14:11 на користь українки.

Після цього Анжеліка написала емоційний пост, у якому заявила, що ніколи не вибачить WKF за це рішення.