Tribuna/Футбол/Блоги/«Арсенал» змінив назву стадіону перед матчем з «Баварією» – спеціально для Ліги Чемпіонів

УЄФА має особливі правила.

Автор — Danylo Syrotiuk
10 квітня, 09:38
2

Лондонський «Арсенал» був змушений змінити назву стадіону напередодні матчу 1/4 фіналу ЛЧ з «Баварією».

Сам поєдинок пройшов у напрузі від першої до останньої хвилини. Спершу на 12-й хвилині зустрічі влучним пострілом у дальній правий кут воріт Ноєра влучив Букайо Сака.

Згодом розібравшись із захистом, Серж Гнабрі прокинув між ніг мʼяч голкіперу Давіду Раї, на 18-й хвилині рахунок став 1:1. Далі був реалізований пенальті Гаррі Кейном та 1:2 на користь мюнхенців.

Такий рахунок тримався до 76-ї хвилини, Габріель Жезус ефектно накрутив захист «Баварії» та викотив мʼяч на Троссарда, який поцілив у нижній кут воріт. Команди розішлись з рахунком 2:2.

УЄФА не дозволила вболівальникам «Баварії» бути присутніми на першому матчі, їх покарали за кидання фаєрів на поле під час перемоги над «Лаціо» з рахунком 3:1 у попередньому раунді турніру.

Однак вважається, що значна кількість німецьких фанів все ж таки приїхала до Лондона на матч.

Більшість з них припускали б, що матч відбудеться на Емірейтс, але насправді стадіон називався зовсім по-іншому, і це спеціально для матчу ЛЧ. У європейських змаганнях поле називають просто стадіоном «Арсенал» через маловідоме правило УЄФА.

Річ у тім, що керівний орган не визнає спонсорів стадіонів відповідно до своїх спеціальних правил щодо спонсорства.

До прикладу, це також і впливає на «Манчестер Сіті» та їх стадіон Етіхад. Він зареєстрований під своєю оригінальною назвою The City of Manchester Stadium для єврокубків.