Всі новини

«Атлетік» замінив Сімона на 61-й хвилині задля того, щоб той виграв «Трофей Самори», а тоді пропустив 2 голи та програв

16 травня, 14:29
8

«Атлетік» програв «Сельті» у 36-му турі чемпіонату Іспанії – 1:2.

На 61-й хвилині матчу при рахунку 1:0 Ернесто Вальверде замінив воротаря команди Сімона – замість нього вийшов Агірресабала.

Ймовірно, ця заміна була зроблена для того, щоб Унаї Сімон виграв приз найкращому воротарю сезону – «Трофей Самори». Нагорода вручається голкіперу, який має найменший показник пропущених м'ячів за гру, а матч враховується в статистику, якщо гравець провів на полі мінімум 60 хвилин.

Після виходу Агірресабали «Атлетік» пропустив 2 голи та програв 1:2.

Таким чином, Сімон отримав додатковий матч у статистику без пропущених голів. Наразі він лідирує у рейтингу з результатом 0.94 гола за гру. Алекс Реміро з «Сосьєдада» має 1.03 гола за гру, Марк-Андре тер Стеген з «Барселони» – 1.06.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін в середньому пропускає 0.6 гола за гру, проте не зможе отримати нагороду, тому що для цього потрібно зіграти мінімум 28 матчів у Ла Лізі.