Всі новини

Йосип Станишич: «Баєр» би не хвилювало, якби ми програли, але все одно вийшли до фіналу ЛЄ»

10 травня, 00:56
2

Захисник «Баєра» Йосип Станишич прокоментував нічию з «Ромою» (2:2) в півфінальному матчі-відповіді Ліги Європи та вихід у фінал за підсумками двох зустрічей (перша гра - 2:0).

Станишич вийшов на поле на 90-й хвилині, а на 90+7-й зробив рахунок 2:2, завдяки чому німці встановили новий європейський рекорд за кількістю матчів без поразок поспіль - 49.

«Безперечно, це один з найважливіших моментів у моїй кар’єрі. Ми знали, що поставлено на карту, ми дуже хотіли потрапити до фіналу, і я думаю, ви могли це бачити сьогодні протягом 90 хвилин.

Я думаю, що ми були однозначно кращою командою. Ми програвали з рахунком 0:2, але повернулися в гру і в підсумку зіграли внічию 2:2. Це показує, яка це команда.

Я не думаю, що врешті-решт нас би хвилювало, якби ми програли, але все одно вийшли до фіналу, тому що ми дійсно хотіли потрапити туди. Але так ще приємніше.

Я не думаю, що моя заміна була запланована, щоб я міг включитися в атаку, але я бачив, що є простір, і я також знав, що гравці можуть бути трохи втомленими. Джака, звісно, теж мене добре бачив.

Це чудовий гол та чудове відчуття зробити рахунок 2:2 в кінцівці та не програти», - сказав Станишич.