Всі новини

Харгрівз - про заміну Кейна в матчі з «Реалом»: «Як можна було замінити гравця, який забив 44 голи, і випустити Шупо-Мотінґа?»

9 травня, 17:44
4

Колишній півзахисник «Баварії» Оуен Харгрівз прокоментував заміну нападника Гаррі Кейна на 85-й хвилині матчу проти «Реала» (1:2).

Нагадаємо, форвард «вершкових» Хоселу забивав на 88-й і 91-й хвилинах, чим вивів свою команду до фіналу.

«Скажу, що було несподіваним – те, що Гаррі Кейн був замінений. Як можна було замінити гравця, який забив 44 голи, і який є найвитривалішим футболістом (команди – прим.), і випустити іншого нападника - Шупо-Мотінґа?

Можливо, він (Тухель – прим.) хотів мати більш високого гравця на кутових, я не знаю. Ви не можете його міняти», - сказав Харгрівз для TNT Sports.

Нагадаємо, «Баварія» вперше за 12 років не виграла жодного трофею за сезон.

В нинішній кампанії Кейн відзначився 44 голами та 12 асистами у 45 матчах за клуб. Повна статистика 30-річного англійця тут.