Всі новини

Любенович – про нічию з «Олександрією»: «Були моменти, щоб закінчити цю гру перемогою»

2 квітня, 00:00
1

Головний тренер «Минаю» Желько Любенович прокоментував нічию з «Олександрією» у 22-му турі УПЛ – 2:2.

«Ось такі ігри… Давно в мене таких ігор не було, але я хочу привітати мою команду з нічиєю. Я ними пишаюсь, чесно Вам кажу. Я пишаюсь тими хлопцями, які сьогодні дали 200% себе, щоб зіграти таку гру і в кінці мати можливість виграти. Це багато чого вартує.

В нас, якщо повірите, задача була не пропустити, зіграти на нуль позаду. Я знав, я був впевнений, що ми сьогодні заб'ємо. На жаль, в другому таймі не пішло так, як ми хотіли. Ми встигли зрівняти, і були навіть моменти, щоб закінчити цю гру перемогою

Але все одно, такі матчі повертають вболівальників на стадіон, думаю, це всім сподобалось, всі задоволені. Хочу також привітати «Олександрію» – дуже, дуже хороша команда. Вони заслужили на цей бал сьогодні.

Я завжди вірю у свою команду. Я їм сказав, що ще багато часу залишилось, щоб вони не опускали руки, щоб далі продовжували грати й це нам повернулось. Таке завжди повернеться, коли ви віддаєте себе на 100%», – сказав Любенович.

Нагадаємо, до 63-ї хвилини матчу рахунок був 2:0 на користь «Олександрії». «Минаю» вдалось вирвати нічию внаслідок голів Дениса Устименка та Єгора Гунічева.