Всі новини

Тренер «Борнмута» Іраола: «Ми робили недостатньо, щоб боротися з «Ліверпулем»

21 січня, 23:27
1

Головний тренер «Борнута» Андоні Іраола прокоментував поразку від «Ліверпуля» (0:4) в домашньому матчі 21-го туру АПЛ.

«Ми дуже добре тримали гру на одному рівні протягом 45 хвилин. В першому таймі у нас було більше моментів, але в другому таймі «Ліверпулю» вдалося змінити ситуацію, а нам – ні.

Можливо, ми все робили надто швидко. Це зробило нас гірше. Ми стали залишати більше простору в центрі поля і не були такими компактними та агресивними, тоді як «Ліверпуль» не втрачає свою інтенсивність.

Коли ми пропустили, нам потрібно було щось міняти, тому що «Ліверпуль» почав вигравати дуелі в центрі поля, але ми не змогли покращити ситуацію. Ми залишалися на тому ж рівні – і цього було недостатньо, щоб боротися з «Ліверпулем».

Я вважаю, що «Манчестер Сіті», «Арсенал» та «Ліверпуль» дуже добре зіграли проти нас, не дарма ж вони входять у трійку найкращих команд. Є причина, чому вони входять у топ-3 – щоразу, коли у них виникає момент, вони діють холоднокровно, а коли помиляємось ми, вони змушують платити за неї», – сказав Іраола.

Сьогодні «Борнмут» не зміг забити вперше з 7 жовтня – тоді була поразка з рахунком 0:3 від «Евертон».