Всі новини

Матч «Борнмут» - «Лутон» не будуть догравати 16 грудня через ситуацію з Лок’єром

16 грудня, 19:05
4

Матч 17-го туру АПЛ «Борнмут» - «Лутон» сьогодні, 16 грудня дограний не буде. Гра була зупинена у другому таймі за рахунку 1:1.

На 59-й хвилині захисник «Лутона», капітан команди Том Лок’єр ліг на газон в центрі поля, одразу після цього до нього прибігли партнери та гравці «Борнмута», щоб надати допомогу. Головний тренер «Лутона» Роб Едвардс вибіг на поле та попросив футболістів розступитися, щоб медики мали доступ до Лок’єра.

Матч був призупинений. Після цього його вирішили не відновлювати. За інформацією від лікарів, футболіст був при свідомості та реагував на подразники. Іншої інформації про стан його здоров'я поки що немає.

У травні цьогоріч Лок’єр втрачав свідомість на полі у фіналі плей-оф за вихід в АПЛ. Тоді капітана замінили. Після того випадку йому зробили операцію на серці, бо йому діагностували фібриляцію передсердь - стан, який може спричинити нерегулярну чи аномально швидку частоту серцевих скорочень.

Цього сезону він забив 1 гол та зробив 1 асист у 15 матчах. Статистика 29-річного валлійського центрбека тут.