Всі новини

«Минай» не забиває 7 матчів поспіль. Команда ще не перемагала у сезоні УПЛ – 6 нічиїх та 8 поразок

10 листопада, 19:01
14

«Минай» на виїзді поступився «Колосу» з рахунком 0:2 у 14-му турі УПЛ.

Обидва голи були забиті у першому таймі, відзначились Вадим Мілько та Микита Бурда. З 49-ї хвилини гості грали у меншості після видалення Олександра Мельника.

Колектив Володимира Шарана продовжив свою суху серію до 7 матчів. Востаннє «Минай» забивав «Поліссю» (1:2) 23 вересня – на 38-й хвилині відзначився Єгор Твердохліб.

З того часу команда має безгольову серію з тепер вже 730+ хвилин з урахуванням компенсованого до матчів часу.

«Минай» також ще не перемагав у поточному сезоні УПЛ (6 нічиїх та 8 поразок) та вилетів з Кубка України від «Вікторії». У турнірній таблиці чемпіонату клуб йде останнім, маючи 6 очок.