Всі новини

Іньїго Мартінес: «Кожен гравець «Барселони» викладається на 200%»

25 жовтня, 22:32

Захисник «Барселони» Іньїго Мартінес прокоментував перемогу над «Шахтарем» (2:1) у Лізі чемпіонів та поділився очікуваннями від матчу з «Реалом».

«Тепер відпочиньмо, тому що це буде складна гра. «Реал» завжди ускладнює все, але якщо ми будемо працювати добре, то зможемо перемогти будь-кого.

Я втомився від такої кількості хвилин поспіль, але це нормально. Я не міг грати 90 хвилин протягом 7 місяців. Днями я це зробив, і сьогодні на 65-й хвилині я помітив, що мої ноги не працювали Це нормально, коли ви повертаєтеся після травми Це трапляється з кожним, хто травмований протягом тривалого часу.

Ви бачите, що кожен гравець, який виходить, викладається на 200%. Днями хтось, хто ніколи раніше не грав, забив гол у перші два дотики. Сьогодні Фермін був дуже хорошим. Ви повинні знати, як скористатися перевагами цих ігор. Команда почувається добре», - сказав Мартінес.