Всі новини

Головний тренер збірної Казахстану: «Через пропущений м’яч з’явилася злість на самих себе, це стало переломним моментом у грі з Фінляндією»

17 жовтня, 21:56

Головний тренер збірної Казахстану Магомед Адієв прокоментував перемогу над Фінляндією (2:1) у відборі Євро-2024.

«Нам не вдалося провести початок матчу так, як ми хотіли. Господарі грали активніше і цілісніше за нас. У нас виникали проблеми у центрі поля. Пропустили гол зі штрафного, проте наприкінці першого тайму ми змогли вирівняти гру.

У перерві я зазначив, що треба продовжувати грати так само. Другий тайм ми провели набагато краще, створюючи небезпечні моменти. Тому ми й досягли потрібного результату.

Все одно почуття відповідальності на нас тисне. Хлопці дуже хочуть зробити велике свято для народу Казахстану. Тому й була скутість у грі наших хлопців.

Коли пропустили гол, я не став змінювати розстановку команди. Через пропущений м’яч у нас з’явилася злість на самих себе, що стало переломним моментом у грі. Після цього ми придушили активність суперника на полі. Наші внутрішні резерви допомогли виграти цю гру», - сказав Адієв.