Всі новини

Суддівська комісія АПЛ визнала, що гол Діаса у ворота «Тоттенгема» був скасований помилково

30 вересня, 22:51
25

Відповідальний за суддівство в АПЛ орган Professional Game Match Officials Limited (PGMOL) визнав, що рішення не зарахувати гол гравця «Ліверпуля» Луїса Діаса в матчі 7-го туру чемпіонату Англії проти «Тоттенгема» (1:2) було помилковим.

«PGMOL визнає значну людську помилку під час першого тайму матчу «Тоттенгем» - «Тоттенгем».

Гол Луїса Діаса був скасований командою суддів матчу через офсайд. Це була явна й очевидна фактична помилка. Якби втрутився ВАР, то гол зарахували б, але він не втрутився.

PGMOL проведе повну перевірку обставин, які призвели до помилки.

PGMOL негайно зв’яжеться з «Ліверпулем» після завершення матчу, щоб визнати помилку», - сказано в заяві PGMOL.

Арбітр матчу Саймон Хупер на 34-й хвилині зустрічі, за рахунку 0:0 скасував гол Діаса нібито через офсайд.