Всі новини

Андоні Іраола - про поразку 1:3 від «Ліверпуля»: «Ми дуже пишаємося першим таймом, а в кінці гри мали 3-4 стовідсоткових моменти і повинні були забивати»

19 серпня, 21:25

Головний тренер «Борнмута» Андоні Іраола прокоментував поразку від «Ліверпуля» (1:3) у 2-му турі АПЛ.

«Ми добре розпочали матч. Спочатку нам не зарахували гол, потім ми все ж забили, і мали ще один шанс, і через помилки їхнього воротаря та захисників ми розташовувалися високо, але потім суперник став грати краще, і відсунув гру від своїх воріт.

Ми дуже пишаємося першим таймом. Ми грали досить добре, а потім у наші ворота призначили пенальті. Контакт був, але він був легким. Це була нелегка гра для судді.

Думаю, що у нас було досить багато моментів. Ми забили один м’яч, ще один був скасований, а в кінці гри ми мали 3-4 стовідсоткових моменти і повинні були забивати», - сказав Іраола.