Всі новини

Філ Невілл – журналісту, який перебив його, питаючи про ранню заміну Кривцова: «Не перебивай мене, прояви, б###ь, трохи поваги»

23 травня 2023, 14:43
2

У головного тренера «Інтер Маямі» Філа Невілла стався конфлікт з журналістом Франко Панісо на пресконференції після програшного матчу з «Орландо» (1:3).

«Знаєте, чому ми зробили (ранню – прим.) заміну? Що ж, ми зробили заміну, бо Сергій не був готовий на 100 відсотків. Як я вже казав у четвер, ми беремо на себе відповідальність за поразку. Ви завжди шукаєте негатив...».

Після цього журналіст Франко Панісо спробував задати тренеру ще одне питання, але той перервав його.

«Я можу договорити? Чи ти перебиватимеш? Я можу закінчити? Гаразд. Я не перебивав твоє запитання, тож не перебивай мене. Прояви, б###ь, трохи поваги.

Тож... Вибачте за такі вирази, яке було питання? Задайте його ще раз, будь ласка», — сказав Невілл.

Кривцов був замінений на 33-й хвилині. На 19-й українець не втримав у власному штрафному майданчику Ерджана Кара, який виграв боротьбу у захисника та відкрив рахунок у матчі.

«Інтер» наразі займає 12-е місце у Східній конференції з 15 очками. Команда здобула 5 перемог та зазнала 8 поразок.