Всі новини

Неманья Гудель: «Пропускати гол на 97-й хвилині - не дуже приємне відчуття»

12 травня 2023, 11:29
3

Захисник «Севільї» Неманья Гудель прокоментував нічию з «Ювентусом» (1:1) у півфіналі Ліги Європи.

«Я особливо пишаюся першим таймом, коли у нас було навіть більше шансів забити, ніж ми забили.

У другому таймі ми дозволили супернику взяти гру під свій контроль, коли, можливо, нам слід було продовжувати грати як у першому таймі, але навіть тоді вони не створювали надто великої небезпеки.

Пропускати гол на 97-й хвилині - не дуже приємне відчуття. Але ми можемо пишатися собою та показати хороший результат в домашньому матчі.

Для «Севільї» немає надто великих команд. Коли «Севілья» грає на максимумі, жодна команда не є надто великою, щоб ми її не перемогли. І ми знаємо, що наші вболівальники будуть 12-м гравцем, як завжди вдома», - сказав Гудель в коментарі Sevilla FC TV.