Всі новини

Андрій Блізніченко: «Верес» віддається на повну - а результату нема»

16 квітня 2023, 13:17

Півзахисник «Вереса» Андрій Блізніченко прокоментував нічию з «Металістом» (5:5) в УПЛ.

«Гра з «Металістом» вийшла дуже цікавою та емоційною. Гадаю, вболівальникам такий футбол мав сподобатись. Але засмучує той факт, що ми не перемогли. Вважаю, що ми у цій грі втратили два очки. З тією кількістю моментів, які ми мали у другому таймі - повинні були вигравати. Щодо рахунку - то 5:5 в офіційних іграх у моїй карʼєрі ще не траплялося.

Зараз усі в команді дуже засмучені, адже розуміють, що втратили перемогу у цій грі. Нам якось не щастить останнім часом. Команда віддається на повну - а результату нема. Сподіваюся, у наступній домашній грі із «Минаєм» ми перервемо цю невдалу серію.

Щодо моєї результативності у цьому матчі, то востаннє вдавалося зробити дубль, ще граючи за «Шериф». А два голи та два асисти за гру на рівні УПЛ - це вперше у моїй кар’єрі», - сказав Блізніченко.