Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/«Реал» знову пропустив, але швидко відігрався. Лунін відбив перший удар, проте не справився з добиванням
ВІДЕО

Топовий матч на «Бернабеу»!

Автор — Nikita Pedchenko
21 квітня, 23:37

У матчі 32-го туру Ла Ліги «Реал» зустрічається з «Барселоною». Перший тайм завершився з рахунком 1:1.

На 69-й хвилині каталонська команда вийшла вперед, Ламін Ямаль виконав простріл, проте Лунін відбив м'яч, але на добиванні вдало зіграв Фермін, який знову вивів «Барсу» вперед.

Іспанець побіг показово святкувати перед фанами мадридців.

«Вершкові» швидко відігралися, Лукас Васкес на 73-й хвилині замкнув подачу Вінісіуса у штрафний та зрівняв рахунок.