Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Що там відбувалося? Гравці «Челсі» не могли визначитися, хто буде пробивати пенальті

Ще б трохи й розпочалася бійка 😅

Автор — Nikita Pedchenko
15 квітня, 23:22
3

У матчі 33-го туру АПЛ «Челсі» зустрічається з «Евертоном». Перший тайм завершився з рахунком 4:0. На 62-й хвилині Ноні Мадуеке заробив пенальті, коли на швидкості входив у штрафний майданчик.

22-річний футболіст взяв м'яч в руки та хотів виконати 11-метровий, проте декілька одноклубників не погоджувалися з футболістом. Коул Палмер підійшов разом з Конором Галлахером забрали м'яч, але далі підійшов Ніколя Джексон.