Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😒 Проблеми «Арсенала» проти «Астон Вілли» на прикладі Зінченка

Показуємо, чим запам'ятався українець.

Автор — Vladick Garankov
15 квітня, 09:51
10

Вчорашній матчдей 33-го туру в АПЛ приніс одразу 2 неочікувані результати: «Ліверпуль» поступився «Крістал Пелес» 0:1, а «Арсенал» програв «Астон Віллі» 0:2.

Поглянемо, що не так з «канонірами» – для більшої цікавості зробимо це на прикладі Олександра Зінченка. Українець провів на полі 87 хвилин, після чого його замінив Нкетіа. На рахунку захисника 44 точні передачі з 50 (88%), 2 винесення, 2 перехоплення, 1 відбирання, 3 успішні боротьби за позицію з 4, 70 дотиків до м'яча, 1 ключовий пас, 1 удар повз ворота, 13 втрат володіння м'ячем, 0 виграних дуелей.

SofaScore оцінили його гру балом 6.7, WhoScored – 6.2.

Якщо ви дивились матч, то точно помітили, як часто українець створював моменти, а особливо для Кая Гаверца. До взяття воріт справа не дійшла, хоча моментів було вдосталь:

🔸 Спершу на 16-й хвилині Зінченко побачив забігання Гаверца, віддав точну передачу зі своєї половини поля, залишивши за спиною німця трьох суперників. Півзахисник заметушився, зменшив швидкість, чим дозволив гравцям «Астон Вілли» навздогати його та створити чисельну перевагу. Кай влучив у Еміліано Мартінеса.

Дивіться відео з 01:10.

🔹 На 22-й хвилині після розпасовки з партнерами Олександр помітив можливість для створення атаки – знову Гаверц. Лівий захисник віддав пас верхом, але Кай не зміг зупинити м'яч. У підсумку він дістався все тому ж Мартінесу.

Кіпер вирішив одразу ж розпочати атаку для своєї команди довгою подачею, але першим виявився Зінченко. Українець не став тягнути, нанісши удар з центру.

🔸 Під завершення першого тайму на 43-й хвилині українському захиснику одним пасом вдалось відрізати одразу 4 гравців «Астон Вілли». Адресат все той же – Гацерц. Пас отримав, змістився, віддав передачу, але на замиканні нікого.

Ось і перша проблема «канонірів» у грі з «Астон Віллою» – відсутність реалізації. Лондонський колектив наніс вдвічі більше ударів у площину за суперника: 4 проти 2 і також вдвічі більше ударів повз: 8 проти 4.

Проте за спиною Зінченка не тільки створені моменти, а й помилки:

🔹 В епізоді, коли здавалось, що атака «Астон Вілли» вже завершена, Габріел не розібрався, куди рухатиметься Зінченко та замість пасу в ноги, влучив йому в спину. М'яч відлетів від Олександра і його одразу ж підхопив Воткінс – «канонірів» врятувала тільки штанга.

Дивіться відео з 00:17.

🔸 На 84-й хвилині Алекс Морено відпасував на Діня, поруч з яким були Гаверц і Зінченко. Якщо Кай одразу ж побіг забирати м'яч, то Олександр просто спостерігав за тим, як не справляється його одноклубник, а Люка прострілює у карний майданчик. Передача пройшла повз чотирьох гравців «Арсенала» та дісталась Леона Бейлі, який стояв позаду всіх.

Дивіться відео з 05:22.

Друга причина така ж очевидна, як і перша – необов'язкові індивідуальні помилки. Здавалося б все так просто, але це неприпустимо для команди з чемпіонськими амбіціями, тому і результат на табло.

Як підсумок, «Арсенал» залишився на другому місці в таблиці АПЛ, відпустивши «Сіті» вперед на 2 очки.

За головними інтригами Англійської Прем'єр-ліги зручно слідкувати в нашому застосунку. Завантажуйте його для Android та iOS 📲

Джерело: скриншоти трансляції Setanta, ютуб-канал «Арсенала».