Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤯 Гаверц згаяв 3 топові шанси, які йому створив Зінченко – і це лише за перший тайм

Але фани в твіттері винять лише Олександра.

Автор — Vladick Garankov
15 квітня, 01:16

Перший тайм у матчі «Арсенал» - «Астон Вілла» (0:2) по праву можна записати в актив Олександа Зінченка. Український захисник постійсно створював небезпечні моменти, як зі своєї половини поля, так і в нападі.

Найчастіше після пасів українця м'яч отримував Кай Гаверц, але все також часто він помилявся. Всього лише у цій нарізці від одного з вболівальників «канонірів» можна нарахувати 4 топові моменти, які створив Зінченко, а потім згаяв німець. Давайте дивитись. ВІДЕО.

🔸 16-та хвилина: Сашко бачить забігання Кая, віддає на рандеву з воротарем, але Гаверц замешкався, а за той час прибігли суперники – шанс втрачено. Момент на 01:10.

🔸 22-га хвилина: Зінченко моментально побачив можливість розвитку атаки та одразу нею скористався – Кай не зміг зупинити м'яч. Як підсумок, шанс втрачено.

🔸 43-тя хвилина: Зінченко однією передачею відрізав 4 суперників, але й тут Гаверц не зміг завершити епізод взяттям воріт. Змістився, відпасував, але не було кому замикати.

Здавалося б, хороша гра, але ні, вболівальники лондонського клубу в усьому винять українця:

«Я не знаю, чому Ківьора посадили на лаву запасних із самого початку, він набагато кращий за Зінченка».

«Нам, чесно кажучи, більше не потрібен Зінченко, Артеті просто потрібно зрозуміти, що зараз він завдає нам ще більше шкоди».

Джерело: скриншоти трансляції Setanta.