Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Нерви не витримали? Голкіпер «Челсі» цікавим способом обхитрив гравця «Ньюкасла» у серії пенальті

Цей удар був вирішальним.

20 грудня, 22:05
2

«Челсі» переміг «Ньюкасл» в матчі Кубка англійської ліги. «Сині» на останніх хвилинах основного часу зрівняли рахунок (1:1), а в серії післяматчевих пенальті обіграли суперників (4:2).

Героєм зустрічі став Михайло Мудрик, на 92-й хвилині українець врятував команду від програшу, а у серії одинадцятиметрових реалізував свій удар точно.

Слід відзначити й голкіпера команди. Особливо запам'ятався його сейв в дуелі проти Метта Річі. Коли гравець «сорок» підійшов до м'яча – той вказав йому на правий кут воріт, а сам стрибнув у протилежний.