Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Що це був за матч?! «Тулуза» шокувала «Ліверпуль», який ледь не врятувався наприкінці поєдинку
ВІДЕО

Гол, який міг би допомогти «мерсисайдцям», скасували на 90+8 хвилині.

Автор — Danylo Syrotiuk
9 листопада, 21:12
1

Матч 4-го туру ЛЄ між «Тулузою» та «Ліверпулем» запамʼятається фанам обох команд надовго, адже такий видовищний поєдинок у цьому розіграші ЛЄ ще треба пошукати.

«Тулуза» одразу розпочала матч агресивно та з відповідним настроєм, що і спричинило забитий мʼяч на 36-й хвилині матчу після помилки Цимікаса, якого запресингував Деннум. ВІДЕО

На другий тайм «Тулуза» вийшла такою ж зарядженою, як і на перший, команда не збирался розслаблятися. Вже на 58-й хвилині, після розкішної гри «Тулузи» на половині поля «Ліверпуля», був забитий мʼяч у виконанні Даллінґи. Французи подвоїли перевагу.

Вже незабаром «Ліверпуль» відіграв один мʼяч завдяки незграбному автоголу у виконанні Кассереса.

Але «Тулузу» пропущений мʼяч лише запалив, адже вже через 2 хвилини французи вийшли у атаку після якої Магрі на добиванні забив гол. ВІДЕО

«Ліверпуль» активно пішов у атаку, проте результат прийшов лише на 89-й хвилині, Діогу Жота здійснив сольний прохід та пробив у дальній правий кут воріт. Рахунок 3:2. ВІДЕО

Далі найцікавіше, суддя компенсував 7 хвилин до другого тайму. «Ліверпуль» активно намагався врятувати поєдинок і їм це вдалося, але лише на мить. На 90+7-й хвилині Кванса відзначився забитим мʼячем. Спочатку арбітр його зарахував, але згодом, переглянувши ВАР, скасував гол через гру рукою Мак Аллістера за мить до забитого мʼяча.

Схоже, «Ліверпуль» скоро почне просто перестане спрйимати ВАР, а можливо, вже почав ненавидіти. У підсумку «Тулуза» перемогла «мерсисайдців» 3:2. Божевільний поєдинок!

Джерело: скриншоти трансляції Megogo