Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Неоднозначний матч Трубіна: взяв пенальті (вже вдруге в сезоні!), але прикро помилився у кінцівці
Фото та відео

Одна невдала дія українця коштувала «Бенфіці» двох очок.

28 жовтня, 23:45
19

«Бенфіка» зіграла внічию (1:1) у матчі 9-го туру чемпіонату Португалії проти «Каза Пії».

Українського голкіпера «орлів» Анатолія Трубіна цілком можна назвати головним героєм поєдинку.

🔸 На 54-й хвилині Трубін за рахунку 1:0 на користь своєї команди відбив вже другий пенальті у сезоні, впоравшись з ударом Феліппе.

🔸 Здавалося б, ніщо не завадить українцю тріумфально завершити матч. Втім, на 81-й хвилині Трубін у досить простій ситуації не зумів врятувати свою команду.

Гаїска Ларрасабаль з гострого кута пробив у ближній кут – м'яч пройшов поміж ніг в Анатолія:

На обличчі Трубіна після епізоду був суцільний розпач:

🔸 Загалом за матч у Анатолія – два сейви, винос та стовідсотковий показник точних передач (13/13 загалом, 2/2 – на довгу дистанцію). Sofascore та Whoscored оцінили виступ українця у 7,1 бали – це шостий та четвертий показники у складі «Бенфіки» відповідно.

Після дев’яти зіграних матчів у чемпіонаті Португалії на рахунку «Бенфіки» 22 очки – цього поки що достатньо, щоб очолювати турнірну таблицю. Втім, ще до завершення туру все ще може змінитись: «Порту» у неділю, 29 жовтня, грає з «Візелою» і у випадку перемоги наздожене команду Трубіна, а «Спортінгу» достатньо буде не програти «Боавішті» у понеділок, 30 жовтня, щоб стати одноосібним лідером сезону.