Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Забив гол через 53 секунди після появи на полі, став найкращим гравцем матчу, побив рекорд та не забив у пусті ворота. Дивовижний Жерсон!
Відео

Перфоманс Родрігеша у матчі з Ісландією.

Автор — Саша Довгаль
14 жовтня, 13:07

Вчора відбувся матчу відбору Євро-2024 Ісландія - Люксембург (1:1). Єдиний гол у складі збірної Люксембургу забив орендований у «Динамо» вінгер «Сівасспора» Жерсон Родрігеш.

Що цікаво, зробив він це через 53 секунди після виходу на заміну (Жерсон вийшов на поле одразу по перерві). Гол, до речі, вартий вашої уваги:

Для динамівця цей м'яч став 17-м у складі національної збірної Люксембургу, що є рекордом команди. Для встановлення цього історичного досягнення Жерсону знадобилося 56 матчів.

Також цей м'яч допоміг Родрігешу стати кращим гравцем гри за версією WhoScored - оцінка 7.1.

За 45 хвилин на полі Родрігеш також завдав 4 удари по воротах (1 в площину воріт та 3 повз), провів 2 вдалі обведення з 3, втратив 1 гольовий момент, зробив 31 дотик до м’яча, віддав 8 точних передач з 13 (62%), виграв 2 верхові дуелі з 2 та заробив 1 фол.

Ще один цікавий момент, але вже не такий приємний стався під саму завісу гри. Жерсон міг вирвати перемогу для своєї збірної, але для цього треба було попасти по пустим воротам, чого нападник зробити не зміг:

Скріншоти: MEGOGO СПОРТ