Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Абсолютно геніальний пас Роналду в останньому матчі, який точно запаморочить вам голову
Відео

Це мистецтво.

Автор — Oleksandr Bessonov
7 жовтня, 20:00

6 жовтня «Аль-Наср» втратив перемогу над «Абхою» у 9-му турі чемпіонату Саудівської Аравії – 2:2. Команда Кріштіану Роналду вела 2:0 на 28-й хвилині, а вирішальний гол пропустила на 2-й компенсованій до другого тайму хвилині.

Кріштіану взяв участь в першому голі своєї команди – лише погляньте на цей пас п'ятою:

В «Аль-Насра» перервалася серія з 10 перемог поспіль. Роналду вперше в останніх 4 матчах та вдруге в останніх 10 іграх не відзначився результативними діями.

Загалом у Кріштіану 11 голів та 6 асистів в 11 зустрічах.