Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/👀 Арбітр мовчав, поки «Арсенал» зробив камбек проти «Фулгема». «Каноніри» забили гол, коли один з гравців лежав у штрафній
Фото

Дивний вчинок від команди Зінченка.

Автор — Nikita Pedchenko
26 серпня, 18:32
4

У матчі 3-го туру АПЛ «Арсенал» - «Фулгем» (2:2), на 72-й хвилині «каноніри» вийшли вперед у рахунку завдяки голу Нкетіа. Під час прострілу Фабіу Вієйри, один з Келвін Бассі лежав у штрафному майданчику через пошкодження, але гравці «Арсенала» не звернули на це увагу та продовжили грати, арбітр також ніяк не відреагував не цей епізод та зарахував гол.

Скриншоти: трансляція Setanta

Зазначимо, що на 83-й хвилині Бассі отримав другу жовту картку та вилучився з матчу, сфоливши на Нкетіа, який забив, коли гравець лежав на полі.

На 87-й хвилині «Фулгем» зрівняв рахунок, Пальїнья відзначився голом.