Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Вчинок Бензема після першого голу в чемпіонаті Саудівської Аравії, за який ви почнете поважати його ще більше

Це рівень.

Автор — Oleksandr Bessonov
25 серпня, 10:20

Форвард «Аль-Іттіхада» Карім Бензема відзначився голом в матчі третього туру чемпіонату Саудівської Аравії проти «Аль-Ріяда».

35-річний француз відкрив рахунок на 17-й хвилині зустрічі. Це перший гол нападника в новому чемпіонаті.

За 5 хвилин команда Каріма заробила пенальті, і не дивлячись на те, що француз є штатним виконавцем одинадцятиметрових, він віддав м'яч гравцеві, який і заробив пенальті – Абдерразаку Хамдаллі.

Марокканець реалізував одинадцятиметровий, а «Аль-Іттіхад» розгромив суперників 4:0.

Загалом Бензема забив 4 голи та зробив 2 асисти у 7 матчах за «Аль-Іттіхад».