Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Шалена кінцівка: відбитий пенальті на 90+12-й хвилині забезпечив команді прохід у наступний раунд кваліфікації ЛЧ
ВІДЕО

Без фанатів на полі не обійшлось.

Автор — Danylo Syrotiuk
2 серпня, 22:41
1

Протистояння у 2-му кваліфікаційному раунді ЛЧ між «Олімпією» з Любляни та «Лудогорцем» відмітилось особливою драматичністю.

Перший матч команди зіграли у нічию 1:1, всю інтригу залишили на друге протистояння. Словенська команда грала на домашній арені. Поєдинок ризикував перейти у екстратайм, проте на 90+3-й хвилині «Олімпія» вийшла вперед.

Але команда не шукає легких шляхів та привезла пенальті на 90+12-й хвилині. Шалена інтрига, яку зруйнував голкіпер словенців Видовшек своїм сейвом, а потім побіг святкувати разом з вболівальниками.