Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 Шалений камбек: «Баварія» перемогла «Ліверпуль» у спарингу, програючи 3:2 на 88-й хвилині
ВІДЕО

Це варто побачити кожному.

Автор — Danylo Syrotiuk
2 серпня, 21:01

Нещодавно закінчився спаринг між «Ліверпулем» та «Баварією», який завершився шаленим камбеком мюнхенців з рахунком 3:4.

Останні хвилини матчу європейських грандів заслуговують на увагу, адже мюнхенці на 88-й хвилині ще програвали 2:3, але вже згодом Станишич після стандарту зрівняв рахунок у поєдинку.

Але мюнхенці не зупинились на досягнутому та чрезе 3 хвилини Кретціг прошив ворота «Ліверпуля» у ближній кут.