Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/💥 Справжня легенда клубу: пригадаємо, як Бензема витягнув «Реал» у 1/4 фіналу ЛЧ 2021/2022 (ВІДЕО)

Шалений майстер 🔥

Автор — Danylo Syrotiuk
4 червня, 18:41

На тлі новин про відхід Каріма Бензема з «Реала», хочеться пригадати одну з найяскравіших подій у кар'єрі француза за мадридський клуб.

В жеребкуванні ЛЧ сезону 2021/2022 «Реалу» дісталось «ПСЖ». Суперник, який може завжди принести справжній сюрприз. так і сталось у першому матчі, де в Парижі на останніх секундах доданого часу Кіліан Мбаппе обіграв на фланзі кількох гравців і потужним пострілом пробив повз Куртуа.

Матч-відповідь почався не дуже добре для мадридців. Герой минулого матчу вже на 39-й хвилині вразив ворота все того ж самого Куртуа. Здавалось би, шансів у Реала не так і багато, команда пішла на перерву з загальним рахунком 0-2, складне становище, але Карім так не вважав.

Починаючи з 61-ї хвилини, менш ніж за 20 хвилин, Бензема влаштував бенефіс, оформивши хет-трик у ворота Доннарумми, подарувавши Реалу путівку у 1/4 фіналу, а згодом і сам трофей.