Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 «Сосьєдад» обіграв «Реал» та подарував «Атлетіко» шанси на срібні медалі Ла Ліги (ВІДЕО)

Вже сьогодні «матрацники» можуть посунути «вершкових» на третю позицію.

Автор — Danylo Syrotiuk
3 травня, 10:36
1

Вчора (02.05) відбувся черговий матч 33-го туру Ла Ліги, у якому зустрілись «Сосьєдад» та «Реал». Боротьба між командами з зони ЛЧ виявилось досить гостроцікавою та водночас мала неочікувану розв'язку, хоча по ходу гри цього і не скажеш. Не дивлячись на клас команд, «Реал», той що «Сосьєдад», виявився сильнішим за мадридців - у підсумку, 2:0 на користь господарів.

Перший тайм пройшов в рівній боротьбі, без забитих м'ячів та однією жовтою карткою в активі Горосабеля з «Сосьєдаду». Проте, початок другого тайму для клубу з Мадриду видався болючим. Після жахливої обрізки Мілітао, японський нападник Кубо добре скористався можливістю та забив гол у порожні ворота.

Пізніше, становище ускладнило видалення Карвахаля, яке він отримав внаслідок двох гірчичників: першу за неспортивну поведінку, а другу після грубої гри проти Муньйоса. Реал на 61-й хвилині залишився у меншості.

Після видалення гра повністю перейшла у руки «Сосьєдаду», що втілилось у забитий м'яч на 85-й хвилині. Після пасу Давіда Сільви на лівий фланг атаки, де м'яч прийняв Барренечеа. Накрутивши захист «Реала», нападник пробив у ближній кут, Куртуа зреагувати не встиг.

У «Реала» є ще 5 ігор, щоб виправити становище. Сьогодні «Атлетіко» може скористатись можливістю, якщо переможе «Кадіс», то вийде на чисту другу позицію і випередить «вершкових» на один пункт.

Джерело: скриншоти та відео трансляції MEGOGO