Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😳😅 «Я обісрався»: легенда збірної Англії Гарі Лінекер згадав курйозний епізод під час матчу на ЧС-1990

«На той момент це було жахливо, але зараз, звичайно, смішно» 🙃

5 квітня 2023, 13:48
3

Легендарний ексгравець збірної Англії Гарі Лінекер згадав курйозний епізод, який стався на чемпіонаті світу 1990 року під час гри проти Ірландії.

«Це був матч проти Ірландії, наша перша гра на чемпіонаті світу в Італії у 1990 році. Я не дуже добре почувався вночі перед грою. Але нікому про це не сказав, бо хотів грати.

Через 15 хвилин після початку другого тайму у мене знову починаються судоми. Я думаю: «Господи, я в лайні! Дуже боляче». М'яч був на лівому фланзі ірландців. Я ніби рвонув за ним, і коли зробив це, я трохи розслабився. І тут – ой. Я такий: «О, Господи». Я сів на газон, і воно все. Я сиджу на газоні, дивлюся вгору.

На відео видно, як до мене підходить Гарі Стівенс і запитує: «Лінкс, що трапилося?» І я такий: «Я обісрався». Мені хотілося плакати. Дякувати Богу, ми були в темно-синіх шортах, а не в білих. На той момент це було жахливо, але зараз, звичайно, смішно», – розповів журналіст в Match of the Day».

Той матч на стадії групового етапу закінчився з рахунком 1:1, забитим голом у складі Англії відзначився саме Лінекер. Гарі був замінений на 83 хвилині.