Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤯 8 червоних. У Бразилії матч за участю гравця, який належить «Динамо» та ексгравця «Шахтаря» завершився серйозною бійкою

Підключились навіть вболівальники 😳

Автор — Vladyslav Starodubets
8 лютого 2023, 22:25

В рамках чергового туру чемпіонату Паранаенсе зустрічалися «Атлетіко» Паранаенсе та «Курітіба» (1:1).

Конфліктні ситуації почали з'являтись по ходу всього другого тайму, однак розв'язка прийшлася на кінець матчу. Гравці обох команд влаштували на полі масову бійку: у хід пішли і руки, і ноги. Ба більше - на поле вибігли вболівальники та «підтримали» кожен свою команду.

Після того, як вдалося заспокоїти гравців, організатори матчу вирішили не поновлювати його. Командам залишалося дограти 2 хвилини і якби рахунок не змінився, то матч продовжився додатковим часом.

Зазначимо, що арбітр роздав 8 червоних карток у матчі. За «Атлетіко» грали динамівець Вітіньо та ексгравець «Шахтаря» Фернандіньо, однак Вітіньо замінили ще до початку бійки.