Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/👀 Алаба у матчі з «Вільярреалом» курйозним способом заробив пенальті у власні ворота, який призвів до програного матчу

Невезіння чи необережність?

Автор — Vladislav Lesik
7 січня 2023, 18:09

У матчі 16 туру Ла Ліги між «Вільярреалом» та «Реал Мадридом» «жовта субмарина» здолала столичний клуб з рахунком 2:1. За «Вільярреал» на 47 хвилині забив Піно та на 63 хвилині з пенальті відзначився Морено. А за «Реал» на 59 хвилині забив Бензема, також з пенальті.

Вирішальним став пенальті Морено, який приніс «субмарині» перемогу, але шлях, яким «Вільярреал» отримав право пробивати одинадцятиметровий удар, досить курйозний.

Команда вийшла в атаку, м'яч був у Фойта, який вже був біля штрафного мадридців. Проти Фойта захищався Алаба й у моменті зробив крок у напрямку руху свого суперника, підковзнувся, а Фойт в той момент пробив й влучив захиснику в руку.

Ось так незначна похибка у перемішку з невезінням призвела до пропущеного м'яча, який вирішив долю матчу: