Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/✊ Максимальна підтримка: Беллінґем був першим, хто моментально підбіг заспокоїти Кейна після незабитого пенальті

Молодий англієць проявив по-справжньому лідерські якості.

Автор — Влад Лесик
12 грудня 2022, 10:28
1

Ні для кого вже не секрет, що у чвертьфіналі ЧС-2022 в Катарі збірна Англії поступилась Франції (1:2) й вилетіла з турніру. Шанс залишити в грі «Трьох Левів» на 84 хвилині поєдинку мав Гаррі Кейн, але не забив пенальті, вдаривши вище воріт.

Але після моменту удару багато хто міг не помітити цікавий момент за участі Джуда Беллінґема. З англійських гравців він єдиний відразу побіг до капітана своєї збірної, щоб втішити його та показати свою підтримку.

Відео: twitter/SPORTbible