Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤯 Зупиніть цього Куртуа! Голкіпер збірної Бельгії майстерним фінтом прибрав гравця Марокко

Просто майстер.

27 листопада 2022, 15:34

Збірна Бельгії зустрічається з Марокко у другому турі групового етапу ЧС-2022.

На 60 хвилину тайму рахунок 0:0. У першій половині зустрічі Зієш забив зі штрафного, але арбітр відмінив гол після перегляду ВАР.

Ще у середині першого тайму камери зафіксували крутий епізод за участі голкіпера бельгійців Тібо Куртуа. Воротар майстерно прибрав суперника. Все-таки гра ногами у Куртуа на найвищому рівні 👏

Щоб не пропустити найголовніші новини під час ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: