Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Ви це бачили?/Мудрик мав шикарну можливість, щоб зрівняти рахунок наприкінці першого тайму – врятувала шалена реакція Джо Гарта

Але чи не було тут пенальті?

Автор — Semen Novikov 🤠
25 жовтня 2022, 22:56

«Шахтар» набрав 5 очок і займає третє місце у групі F ЛЧ. Сьогодні український клуб грає проти «Селтіка». «Гірники» поступаються після першого тайму з рахунком 1:0.

На 42-й хвилині Мудрик опинився віч-на-віч з ним, проте воротар вчасно вийшов на Михайла, скоротив кут обстрілу і не дав йому забити - м'яч дивом влучив у руку Джо Гарта.

Але у цьому ж моменті гірники могли претендувати на пенальті. Опоненти досить грубо збили Бондаренка у межах штрафної, але українець швидко підвівся та продовжив гру. VAR у гру не вступав.

Джерело: скріншоти MEGOGO