Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/ААА! Хет-трик за 20 хвилин: Україна U-21 розбила Словаччину в другому таймі вирішального матчу

Що зробив Сікан?!

Автор — Semen Novikov 🤠
27 вересня 2022, 19:50
2

Сьогодні, 27 вересня, молодіжна збірна України проводить матч-відповідь плей-оф відбору до Євро-2023 (U-21) проти Словаччини.

Номінально домашня зустріч проходить у польському місті Бельсько-Бяла. Виїзна гра закінчилася поразкою української команди з рахунком 2:3.

Українці дуже бадьоро розпочали другий тайм, видавши неймовірно-потужні 20 хвилин.

На 48-й хвилині Сич прострілив вздовж воріт, і Сікан забивав, по суті, вже у порожні ворота. Українці вийшли вперед в матчі та зрівняли рахунок за сумою двох ігор.

А на 54-й ми побачили дубль Сікана. Нападник знову забив у порожні ворота. Він вдало зіграв на добиванні після сейву воротаря!

І без зайвих слів, хет-трик. Криськів протягнув м'яч та віддав Сікану на порожні. Браво!

Джерело: скрішноти Суспільне.