Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Жахливий дебют в чемпіонаті Туреччини. Японський футболіст ледь не довів матір до сліз

Йому для цього вистачило 20 секунд.

19 вересня 2022, 13:14
1

Максимально прикрий випадок стався в одному з матчів турецької Суперліги 17 вересня. В поєдинку 7 туру між «Антальяспором» та «Адана Деміспором» (0:3) відбувся домашній дебют японського атакувального півзахисника Сея Накадзіми за клуб з Анталії, в якому він за близько 20 секунд перебування на полі встиг отримати червону картку.

Футболіст одразу після виходу на заміну на 58 хвилині протистояння пішов у пресинг і через декілька секунд зробив жорсткий підкат супернику. Арбітр одразу показав жовту картку, але вже за мить пішов переглядати ВАР та змінив своє рішення: гірчичник було скасовано, Накадзіма отримав пряму червону. Лише перегляд відеоповтору змусив японця затриматись на полі довше, ніж на 20 секунд.

Прикрості ситуації надає той факт, що на дебюті гравця були присутні його родичі/друзі, в тому числі і його матір. Всі вони спостерігали за цим дійством, а після того, як футболіст отримав червону, матір закрила обличчя хустинкою.

Накадзіма вже виходив на поле в складі «Антальяспора», але у гостьовому матчі проти «Кайсеріспора», в якому пробув на полі 8 хвилин після виходу на заміну.