Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/«Боруссія» Д вела 2:0 на 88-й хвилині, але програла 2:3. Диво від «Вердера»

«Боруссія» Д вела 2:0 на 88-й хвилині, але програла 2:3. Диво від «Вердера»

За таке ми любимо футбол.

20 серпня 2022, 18:30

У третьому турі Бундесліги «Вердеру» вдалося створити сенсацію, вирвавши виїзну перемогу у дортмундської «Боруссії» з рахунком 3:2.

При чому ще на 88-й хвилині нічого не сповіщало про біду: «Боруссія» доволі спокійно вела 2:0.

Однак на 89-й відставання скоротив Лі Б'юкенен...

На 90+3-й головою подачу Амоса Піпера замкнув Ніклас Шмідт...

А майже одразу по тому бременцям вдалося вигризти у центрі поля м'яч, що закінчилося голом Олівера Берка.

«Вердер», який тільки-но повернувся з другої Бундесліги, доволі переконливо починає сезон: 5 очок у трьох матчах і поки без поразок (зіграли внічию з «Вольфсбургом» та «Штутгартом»).

А от для команди Едіна Терзича це перша поразка цього сезону. Хоча якісь висновки робити поки ще зарано.

Зрештою, за такі моменти ми й любимо футбол, чи не так?