Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/У «Динамо» найгірший старт в УПЛ в історії. Програли два матчі із загальним рахунком 2:6

Востаннє перемагали в основний час ще в першому матчі зі «Штурмом».

3 вересня 2022, 16:55
13

«Зоря» у матчі третього туру обіграла «Динамо» з рахунком 3:2, граючи з 69-ї хвилини в меншості. За луганську команду голи забивали вихованці киян Назарій Русин та Володимир Бражко, а також Дмитро Мишньов. У команди Луческу голами відзначилися Владислав Ванат та Віталій Буяльський.

• Це найгірший старт «Динамо» в УПЛ в історії клубу. До того у сезоні 2007/08 команда Анатолія Дем'яненка розпочала з двох нічиїх.

• Загалом це вже п'ятий програний в основний час матч підряд – загальний рахунок 2:12. Так, в Австрії після 90 хвилин теж програвали.

Останньою перемогою залишається звитяга над «Штурмом» у Лодзі 1:0 третього серпня – пройшов вже місяць.

• З приємного для киян – дебютний гол Ваната за «Динамо».

• Мірча Луческу прямо назвав те, що відбувається, важким періодом, і поскаржився на травми:

«Бажання у наших хлопців було велике і воно навпаки їм заважало. Вони поспішали і метушилися. Плюс дався взнаки швидкий пропущений м'яч. Особливо знервованість заважала на останньому рубежі, коли потрібно було прийняти вірне рішення, щоб розкрити оборону суперника.

Перед матчем я казав футболістам, що ми проходимо через тяжкий момент. Крім невдалих результатів, з'явилися ще й травми. То Циганков вилетів, то Попов. Сьогодні вночі забрали до лікарні Вівчаренка. Усе це позначається загальному стані команди. Раніше ми ніколи не мали такого важкого періоду через поразки.

Ми були впевнені у своїх силах. Що трапилося зараз... Це треба пережити. Ми витримуємо навантаження, добре рухаємося, але щодо психології, то у нас проблеми. Через те, що довго не були з рідними. Є багато факторів, що створюють нервову атмосферу. Наразі потрібно налаштовуватися на наступний матч. Готуватись до «Фенербахче». У чемпіонаті ми ще зможемо надолужити втрачені очки, а у Лізі Європи потрібно чіплятися за кожну гру. Що стосується різниці між матчами у чемпіонаті та єврокубках, то у нас багато пауз у грі. Багато разів лікарі виходять на поле. Це нервує. Нема ритму гри. У нас судді розповідають кожному гравцеві, що треба робити і чому він свистить. Цим користуються команди, які ведуть у рахунку».