Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/«Динамо» самознищилось з «Бенфікою» за 15 хвилин. Цього року без ЛЧ

«Динамо» самознищилось з «Бенфікою» за 15 хвилин. Цього року без ЛЧ

0:3.

Автор — Tribuna.com
24 серпня 2022, 09:45
19

Після поразки в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів від «Бенфіки» 0:2 мало хто очікував подвигів від «Динамо». Так і вийшло.

Але команда Мірчі Луческу не просто програла, а поступилась розгромно, безвольно та абсолютно без шансів, не витримавши тиску трибун «Естадіо Да Луш».

В «Динамо» були серйозні проблеми - через травми не могли зіграти Циганков та Попов, все ще в команді немає лівого вінгера - і Луческу змушений використовувати на цій позиції Шепелєва, поява якого зовсім не вписувалась в логіку гри.

Також Вівчаренко замінив Дубінчака:

«Бенфіка» з перших хвилин почала тиснути на ворота «Динамо» та повністю контролювала матч. Все вирішили прості помилки. «Бенфіка» довела матч до розгрому за 15 хвилин - з 27-ї по 42-у хвилину першого тайму.

Спочатку Бесєдін не слідкував за Отаменді, з яким повинен був грати. 1:0:

Потім Сирота «майстерно» вивів сам на сам Рафу Сілву. 2:0:

А добив киян Давід Нерес в швидкій атаці після повного провалу «Динамо» в високому пресингу - 3:0.

Другий тайм можна було не грати. «Динамо» виглядало безпорадно - і не завдало жодного удару в площу воріт «Бенфіки» за весь матч. Обмежившись двома ударами мимо та одним заблокованим, що дуже мало.

3:0 - київський клуб вилітає з Ліги чемпіонів та чекає жеребкування групового етапу Ліги Європи.