Tribuna/Футбол/Блоги/ТРЕНДЕЦЬ /⚡🔥 Поворознюк зіграв за «Верес» у надважливому матчі за виживання: отримав капітанську повʼязку та почав гольову атаку

Яскравий дебют у сезоні!

Блог — ТРЕНДЕЦЬ
14 червня, 16:45
9

Ведучий проєкту «ТРЕНДЕЦЬ» та футболіст «Вереса» Дмитро Поворознюк нарешті дебютував за команду у матчі на рівні, вищому за першу лігу. Рівненська команда боролася з «Металургом» за свою прописку в УПЛ. На 88 хвилині матчу, за рахунку 5:0 на користь рівнян, футболіст замінив Геннадія Пасіча та вийшов на поле з капітанською пов’язкою.

У першу ж хвилину на полі Дмитро взяв участь у результативній атаці та приніс шостий гол команді, розігравши комбінацію з Владиславом Шараєм та Миколою Гайдучиком.

Відео з таймкодом:

«Вересу» вдалося зберегти прописку в УПЛ, проте шлях Дмитра з клубом може бути завершений. Перед матчем блогер опублікував пост, де наголошував, що, ймовірно, це буде його остання гра з командою.

«Трендець» у соціальних мережах: InstagramFacebook, YouTube, Telegram, TikTok!