Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🟡 Епізод, за який Мудрик отримав жовту: програв боротьбу Коулмену, а потім на ньому ж сфолив

Суддя вирішив діяти рішуче.

Автор — Vladick Garankov
15 квітня, 22:52

Поки інші нападники «Челсі» в матчі з «Евертоном» запалюють біля воріт Пікфорда, Мудрик особливо не має чим похизуватись. Наприкінці першого тайму рефері показав Михайлу жовту. Справа в тому, що українець програв боротьбу Коулмену та навздоганяючи Шеймуса, наступив йому на ногу, чим зірвав атаку.

Суддя не став жаліти українськог вінгера та одразу ж дістав картку.

Після першого тайму лондонський клуб перемагає «ірисок» з рахунком 4:0. Тричі відзначився Коул Палмер і один гол забив Джексон.